У Черкасах правоохоронці виявили двох пʼяних водіїв

Фото із пресслужби Патрульної поліції Черкаської області

Фото із пресслужби Патрульної поліції Черкаської області

в Новини

​​Учора, 5 березня, у Черкасах патрульні вивили двох нетверезих водіїв.

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Близько опівночі, патрулюючи на вулиці Чорновола, інспектори зупинили автомобіль “Skoda”, водій якого порушував комендантську годину.

Спілкуючись із водієм автомобіля “Skoda”, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, на що керманич погодився. Результат — 1,19 проміле.

Фото із пресслужби Патрульної поліції Черкаської області

На водія автомобіля “Skoda”, патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) КУпАП.

Інший випадок стався учора, близько 16-ї години. Патрулюючи містом інспектори отримали повідомлення від небайдужих громадян, що водій автомобіля “Hyundai IX55”, керує автівкою в стані алкогольного сп’яніння.

Прибувши на місце виклику та поспілкувавшись із керманичем автівки “Hyundai”, поліцейські виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився. Також водій не надав для перевірки посвідчення водія.

Фото із пресслужби Патрульної поліції Черкаської області

На 35-річного водія автомобіля “Hyundai”, патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія) КУпАП.

Загалом за минулий тиждень 12 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.