У Черкасах презентували фотовиставку «Журналісти на передовій»

У Черкасах презентували фотовиставку «Журналісти на передовій»
в Культура, Новини, Різне

Сьогодні, напередодні Дня журналіста, в Обласному краєзнавчому музеї розпочала роботу фотовиставка «Журналісти на передовій». На виставці представлено понад 50 світлин  із зображенням журналістів національних та регіональних ЗМІ, які ризикували життям, виконуючи свій професійний обов’язок.

 14

Серед героїв фотознімків – і черкаські медійники.  Фотографії демонструють мужню роботу журналістів, фотокорів, операторів, які працювали в найгарячіших точках України – від Майдану до Донбасу.  Виставка діятиме протягом двох місяців.

16

Привітати медіаспільноту Черкащини із професійним святом зібралися владці міста та області.

Зокрема, перший секретар НСЖУ, голова Черкаської обласної організації Сергій Томіленко привітав присутніх журналістів зі святом та зазначив, що фотовиставка «Журналісти на передовій» має суспільне значення.

12

– За останні півтора року не лише країна долає певні перепони, а й наші журналісти. Наша аудиторія вимагає об’єктивної інформації, хоче знати, що відбувається і, відповідно, через певні зусилля, через ризики здоров’ю і життю журналістів, які знаходяться у найгарячіших точках, аудиторія і отримує інформацію. Я сподіваюся, що після сьогоднішньої презентації фотовиставки, у музей будуть проходити екскурсії для простих черкащан і вони будуть бачити внесок українських журналістів у сьогоднішні події. Завдання Національної Спілки Журналістів України – відзначити внесок мужніх колег, – зауважив Сергій Томіленко.

Приєднався до привітань журналістам і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Важливо розуміти, що сьогодні ви – журналісти, також знаходитеся на передовій. Війна, що зараз є на Сході нашої країни – це, безумовно, тяжко, але є ще й інформаційна війна і в цій війні ви гідно відстоюєте незалежність, суверенність нашої держави. Ви своєю зброєю, своїм пером захищаєте нашу Батьківщину, – наголосив очільник області.