У Черкасах презентують фільм про п’ятьох колишніх полонених «Крихка свобода»

У Черкасах презентують фільм про п’ятьох колишніх полонених «Крихка свобода»
в Новини

У четвер, 13 грудня, о 15.00 та о 18.00 в кінотеатрі «Україна» (вул. Смілянська, 21) відбудеться показ короткометражного документального фільму «Крихка Свобода/Tangible Freedom».

О 14.30 пройде прес-конференція з творчою групою фільму.

Довідково:

Кінематографісти об’єднання Вавилон’13 та студії DocNoteFilms, спільно з правозахисниками Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ) створили 35-хвилинну документальну картину про долі чоловіків і жінок, які були ув’язнені в підвалі приміщення колишньої Луганської ОДА, одразу ж після окупації регіону.

П’ятеро колишніх полонених діляться з глядачем своєю історією в контексті сьогодення України, від Революції Гідності до окупації Криму та східних регіонів країни.

ЛОДА – приміщення Луганської обласної державної адміністрації, яке з початку захоплення незаконними збройними формуваннями перетворилося на одне з понад 200 місць несвободи на захопленій території.

Фільм, серед іншого, було показано в Польщі для учасників конференції з прав людини ОБСЄ та в Українському домі у Варшаві. Надалі плануються презентації фільму в різних містах України.

В Україні фільм було презентовано у Северодонецьку, Слов’янську, Дніпрі, Теребовлі. Режисер фільму – Костянтин Кляцкін, оператор-постановник – Павло Липа, композитор – Роман Вишневський, звукорежисер – Василь Явтушенко, виконавчий продюсер – Сергій Малярчук, художник – Ласло Алмаші, дизайнер анімації – Сергій Григор’єв, пошук героїв та змістовне консультування – Володимир Щербаченко, Ганна Янова.

Інформація про фільм на сторінці у FB: https://www.facebook.com/TangibleFreedom/

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt9067120/

Тизер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=UJFaSwTUNlU