У Черкасах продовжують примусово демонтувати незаконні тимчасові споруди

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

За перші тижні роботи новоствореного управління інспектування Черкаської міської ради ними було демонтовано два незаконних біл-борди (на розі вулиць Грушевського-Одеській та по вул. Гагаріна поблизу будинку 35), а також чотири самовільно встановлені тимчасові споруди (по вул. Припортова, 8, у ПЗР поблизу літака, на площі 700-річчя та на пляжній зоні поблизу будинку 69 по вул. Героїв Дніпра).

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Як зазначає начальник управління Олександр Давиденко, у їх планах  до кінця року знести майже 30 нелегальних кіосків та торгівельних павільйонів, а також  близько пів сотні біл-бордів, частина з яких розташована у центральній частині міста. На такі цілі у міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень.

08

– Черкаси стали першим містом в Україні, де було розроблено детальну загальноміську комплексну схему розміщення тимчасових споруд із зазначенням по кожному об’єкту наявних документів, технічних параметрів, фотографії  та координатів власника. Тому відразу видно, хто стоїть законно, а хто – ні. Загалом нині в місті розташовано близько однієї тисячі тимчасових, майже чверть з яких не відповідає нормам по зовнішньому вигляду, місцерозташуванню або законності встановлення, – повідомив Олександр Григорович.

На карті також розміщено зони, де взагалі заборонено встановлювати тимчасові споруди. Це, зокрема, поблизу історичних, культурних пам’яток. Також є ряд технічних обмежень щодо розміщення таких об’єктів у безпосередній близькості з навчальними, спортивними закладами, стаціонарними об’єктами торгівлі (магазинами) або ринками, зупинками громадського транспорту, поблизу перехресть і т.д.

Якщо ж така споруда стоїть із порушеннями — на газоні, на тротуарі, на інженерних комунікаціях, або ж якщо зовнішній вигляд торгівельного павільйону у незадовільному стані — його власнику доведеться привести  свій павільйон у відповідність до встановлених вимог. Зокрема, перенести його в інше місце або самостійно демонтувати.

Проте, за його словами, дуже рідко коли власники незаконних об’єктів дотримуються норм закону. Тому міській владі доводиться ухвалювати непопулярні рішення щодо примусового демонтажу та робити відповідні рішучі кроки, аби незаконні об’єкти таки були прибрані.

 

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців