У Черкасах продовжили акцію «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» 

У Черкасах продовжили акцію «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» 
в Новини

У серпні в Черкасах стартувала культурно-мистецька акція «Подаруй бібліотеці книгу українського автора. Впиши своє ім’я в історію розвитку бібліотек міста». За півтора місяці люди принесли в дарунок майже три сотні видань. Аби поповнювати бібліотеки саме україномовними книгами, акцію вирішено продовжити.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Як розповіла директорка Черкаської міської Центральної бібліотечної системи Олена Шор, акція залучила більше читачів і стала рекламою книгозбірень міста. Книги в дарунок приносять і черкасці, і внутрішньо переміщені особи, й самі автори видань, навіть надсилають з інших міст України.

«Приємно, що це література переважно сучасних українських авторів, попит на твори яких досить високий: Ліна Костенко, Василь Шкляр, Люко Дашвар, Надія Гуменюк, Андрій Кокотюха, Макс Кідрук, Софія Андрухович, чимало книг черкаських письменників, – говорить Олена Шор. – За тематикою це краєзнавча та історична література, дитяча українська література сучасних авторів, галузеві видання з педагогіки, психології, спорту».

Акцію «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» вирішено продовжити до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Його відзначають 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

Доєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» може кожен охочий.

Для участі в акції потрібно:

  • принести книгу до найближчої міської бібліотеки (адреси бібліотек дивіться за посиланням);
  • залишити своє побажання та автограф;
  • сфотографуватися з книгою та викласти фото з хештегом #українськакнигабібліотекаммістачеркаси.