У Черкасах пройде майстер-клас по пляжному стилю

У Черкасах пройде майстер-клас по пляжному стилю
в Дозвілля, Новини

У середу, 17 червня, о 17.30 в прес-центрі інтернет-видання «ВиЧЕрпно» пройде майстер-клас, присвячений пляжному стилю та літньому макіяжу. Проведуть його імідж-стиліст, шопер та керівник Школи Стилю м. Черкаси Леся Гайван та переможниця конкурсу з перукарського мистецтва та візажу «Абетка краси-2013″ в Черкаській області, ведучий візажист салону краси «Світ краси» Ольга Владичук.

Уже не перший раз в прес-центрі нашого інтернет-видання талановиті жінки поділяться своїми секретами краси та підкажуть, як стильно й привабливо виглядати цього літа.

Зокрема, ви зможете дізнатися, які є види купальників, як правильно підібрати «свій» купальник, враховуючи особливості фігури, та як гарно пов’язати парео.

11297679_892339627508065_1124769430_n

Також, шановні жінки та дівчата, ви зрозумієте, чому не варто боятися користуватися літнім макіяжем.

– Є думка, що влітку краще не користуватися косметикою. Це не так! Звичайно, якщо порівнювати з макіяжем у холодний період року, то літній має бути делікатнішим і наближеним до природного. Проте це не має бути повна його відсутність. Літня косметика має відповідати двом головним критеріям: віддзеркалювати шкідливі ультрафіолетові промені і мати гарні водостійкі властивості, – розповідає Ольга Владичук.

viza3

Тож ми чекаємо на вас за адресою: м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 19 (ТРЦ ”Хрещатик Сіті”), -2 поверх,офіс 67

З усіх питань звертайтеся за телефоном: 097-585-90-90, Анна