Про незламність, музику та Різдво: у Черкасах відбудеться джазовий концерт (ВІДЕО)

Про незламність, музику та Різдво: у Черкасах відбудеться джазовий концерт (ВІДЕО)
в Відео, Культура, Новини

Незабаром у Черкасах відбудеться передноворічний джазовий концерт від Cherkasy Jazz Orchestra за новою програмою “Не вкрадене Різдво”.

Уже кілька років у Черкас існує “Cherkasy Jazz orchestra”, який попри воєнні дії досі продовжує чарувати своїх слухачів музикою.

Про майбутній концерт диригент Михайло Євтушенко розповів журналістам видання “ВиЧЕрпно”.

“Кілька перших місяців не було жодної для цього можливості, але потім ми вирішили, що такий великий колектив дуже легко втратити. Ми зрозуміли, що це наша справа і якщо ми закинемо – вона пропаде”.

Колектив є чи не єдиним оркестром в Україні, що є постійно діючим та не прив’язаний до культурних установ.

Михайло поділився, що навіть попри те, що в країні була повна заборона проведення будь-яких масових заходів, особливо концертів, вони все одно продовжували збиратись та готувати програми. Зокрема, улітку гурт робив неанонсовані виступи на підтримку наших військових.

До концерту колектив почав підготовку програми ще з вересня. Адже, як пояснив Михайло, коли вони планують виступати для черкаської публіки, то намагаються постійно готувати нові програми і не повторюватись.

Через війну підготовка до виступу може тривати тижням замість 2-3 днів. Все тому, що через вимкнення світла учасники не можуть завершити свою частину організаційної роботи.

“Коли повітряні тривоги, ми мусимо на них реагувати, переривати підготовку. Так само маємо підлаштовуватися під вимкнення світла”,- додає диригент оркестру.

Але попри всі складнощі, колектив продовжує вражати аудиторію. Адже головним задумом джазової програми “Не вкрадене Різдво” є незламність українців, які щодня мусять прокидатися, працювати та попри все жити, як це робить гурт.

Концерт відбудеться 29 грудня о 18:00 в Черкаській обласній філармонії. Квитки вже доступні в касі філармонії та найближчим часом будуть доступні на karabas.com/ua/.

У Черкасах пройде джазовий концерт від Cherkasy Jazz Orchestra