У Черкасах пройшла конференція «Бюджети за завданнями»

У Черкасах пройшла конференція «Бюджети за завданнями»
в Новини

У Черкасах  13-14 жовтня у комплексі «Апельсин» пройшла конференція «Бюджети за завданнями –  розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні».

Проект «Бюджети за завданнями у Черкасах і Вінниці –  розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні» впроваджується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центральноєвропейської  ініціативи. За 3,5 роки виконання проекту «Бюджети за завданнями» (проект діє з 2012 року)  було проведено багато заходів: тренінги та круглі столи в Україні, навчальні візити до Польщі та стажування працівників Черкаської міської ради у м. Кракові.

information_items_3540В рамках Конференції, яка є підсумковою в рамках Проекту Фундації ПАУСІ «Бюджети за завданнями», обговорили такі основні питання:

– досвід впровадження та перспективи методології «Бюджети за завданнями» (програмно-цільовий метод) в Україні;

– місцеві бюджети як дієві інструменти впровадження стратегічного плану розвитку міст;

– практика проведення аналізу та врахування потреб громади при складанні та затверджені місцевих бюджетів;

– прозорість публічних фінансів, механізми залучення громадян, їх об’єднань до бюджетного процесу;

– оцінка результативності, ефективності використання коштів місцевих бюджетів.

На конференції  «Бюджети за завданнями», фахівцями ПАУСІ спільно з представниками міської влади обговорювали питання пов’язані з міськими програмами: «Програма відновлення, збереження, модернізації та розвитку мереж зовнішнього освітлення міста Черкаси», «Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Черкаси на 2015-2017 роки «Формування ефективного власника житла», «Програма розвитку паліативної допомоги в м. Черкаси», «Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у місті Черкаси на 2016-2020 роки», «Програма розвитку позашкільної освіти».

Cайт Черкаської міської ради