У Черкасах пройшла виставка-конкурс «Мистецтво оригамі»

У Черкасах пройшла виставка-конкурс «Мистецтво оригамі»
в Новини

3 листопада 2015 року на базі Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відбулась міська виставка-конкурс «Мистецтво оригамі» за темою «Весна-веснонька». На розгляд конкурсного журі було представлено понад півсотні креативних паперових експонатів, інформує Багатопрофільний молодіжний центр.

Творчий захід проводився з метою популяризації мистецтва оригамі  в місті Черкаси; ознайомлення дітей з мистецтвом оригамі та сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі; стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва; організації змістовного дозвілля підростаючого покоління; залучення учнівської молоді до розуміння прекрасного в оточуючому світі. Дитячі роботи оцінювались у номінаціях: «Просте оригамі», «Просте композиційне оригамі», «Модульне оригамі», «Композиційне оригамі», «Сувеніри з елементами оригамі», «Ляльки оригамі», «Косудума». Вихованці представили індивідуальні та групові роботи з традиційного оригамі, роботи за розробками сучасних майстрів світу, складені учасниками виставки-конкурсу, а також власні розробки.

Роботи Побережної Катерини, Томіленко Тетяни, Монько Софії, Сліпко Олександри, Коробко-Короткої Яни, Івашиної Діани, Галич Дар’ї, Темченко Яни, Ємець Валерії та Томіленко Маргарити презентують місто Черкаси на щорічній обласній виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі».

6

5

2

7

1