У Черкасах пройшов “Олімпійський день”

в Новини

Працівники “Укртелекому” провели Спартакіаду, пише “Черкаський спорт”.

Днями в рамках «Олімпійського дня», фізкультурно – спортивне товариство «Спартак» разом з центром «Спорт для всіх», відділенням НОК України провели XI обласну спартакіаду працівників профспілкової організації Черкаської філії ПАТ « Укртелеком», в якій взяли участь понад 100 осіб.

На спортивних майданчиках водно-спортивної бази ТСОУ відбулися змагання з настільного тенісу, армспорту, дартсу, гирьового споту, шашок, естафети «Веселі старти». Завершили обласну спартакіаду легкоатлетичним кросом.

Найкращі спортивні результати з окремих видів програми показали: Єлеонора Ємельянова–настільний теніс, Анатолій Пікуль-настільний теніс, Анатолій Ляхов-дартс, Олександр Чичиркоза – армспорт, Василь Тимошенко – гирьовий спорт, Яніна Заболотня – легкоатлетичний крос, Олександр Компанієць – легкоатлетичний крос.

Переможцем і призерами у командному заліку стали : перше місце посіла команда-цехової профорганізації №20 м. Черкаси, друге місце виборола команда – цехової профорганізації апарату м. Черкаси, бронзовими призерами стала команда цехової профорганізації №13 м. Сміли.