Депутат ЧМР Сергій Рубан під час сесії закликав збільшити кількість велопатрулів на вулицях міста.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Він зазначив, що в Черкасах зросла кількості велосипедистів та людей на самокатах.
«Прошу посилити велопатрулювання, адже неможливо проходити з дітьми, бо вони рухаються на величезній швидкості. Це створює небезпеку на вулицях», — закликав депутат.
Нагадаємо, що зараз триває засідання сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань. Пряму трансляцію засідання, яку веде наше видання, можна переглянути нижче: