У Черкасах провели черговий стрітбольний турнір “Сила нації”

У Черкасах провели черговий стрітбольний турнір “Сила нації”
в Новини

Ще одні стрітбольні змагання влаштували в обласному центрі. На майданчику Центрального стадіону відгримів турнір “Сила нації” Про це повідомляє “Черкаський спорт”

Вкотре участь у змаганнях беруть вихованці “Черкаських Мавп”.

27 команд та близько сотні учасників. Саме така кількість любителів стрітболу прийшла на «Силу нації». Окрім того, щоб пограти та гарно провести час, мотивація вкрай солідна. Призовий фонд у розмірі 6 тисяч гривень (3000 за перше місце, 2000 – друге, 1000 – третє). Так, заявились на турнір переважно черкаські баскетболісти, втім серед них і представники Золотоноші. Більшість – учасники аматорського чемпіонату Черкас.

“Вирішили ще раз провести стрітбольні змагання. Адже у Черкасах є чимало якісних команд. У нашому місті люблять стрітбол і завжди охоче заявляються на турнір. Так і цього разу бачимо потужні команди. До того ж дуже багато охочих серед дітей. Ми думали провести змагання лише в одній категорії. Але діти хочуть грати. Підходять і просять взяти участь у турнірі. Тому влаштували змагання і серед юнаків до 18-ти років. Вони гратимуть за певні заохочувальні призи, сертифікати”, – зазначив Валерій Лісун, організатор змагань

Турнір провели у двох вікових категоріях. Серед дорослих за призовий фонд змагається 11 команд; серед юнаків до 18-ти років – 16 колективів. Традиційно фаворитами таких змагань є вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Серед юнаків не лишають шансів суперникам три Андрія – Коробко, Краснощоков і Товкач.

У категорії дорослі – впевнено турнірну сітку проходять дублери «Мавп». Команда у складі Лунського, Пелипая і Діденка під назвою «Пасажири». Баскетболісти у групі долають досвідчену місцеву команду «Бреган і компанія» – 8 : 7 та виходять до наступного етапу.

Для більшості гравців баскетбольної школи клубу цей турнір – гарна можливість в ігровому режимі готуватися до нового сезону. Адже попереду у всіх команд – чемпіонат України серед команд Вишої ліги та ВЮБЛ. А організатори «Сили нації» зазначають, що подібні турніри пройдуть в місті і наступного року.