Поширити

У Черкасах провели в останню путь захисника, який поліг на Бахмутському напрямку

У Черкасах провели в останню путь захисника, який поліг на Бахмутському напрямку

На війні із російськими окупантами загинув черкасець Валерій Ситник. Військовому було 48 років.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Валерій Ситник народився у Чигирині, згодом у зв’язку зі службою батька сім’я переїхала до Естонії, де Валерій закінчив школу. Після завершення навчання повернувся до Черкас, здобув освіту в училищі №10. Працював на “Азоті”, а також на інших підприємствах Черкас.

На захист України Валерій Ситник став із самого початку повномасштабного вторгнення рашистів. Був командиром відділення в одній з військових частин.

Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Валерій Миколайович отримав тяжкі поранення, не сумісні з життям.

Учора в Черкасах в останню путь провели солдата Сергія Дем’яненка.

Реклама