Учора на вулиці Івана Мазепи між автомобілями “Mitsubishi” та “Deawoo Lanos” сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Керманич автомобіля “Mitsubishi”, рухаючись заднім ходом з прилеглої території, не впевнився в безпечності руху та здійснив зіткнення з автомобілем “Deawoo”.
Поспілкувавшись із водієм “Deawoo”, патрульні виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу “Драгер”, на що керманич погодився. Результат — 1,77 проміле. Також в останнього був відсутній поліс обов’язкового страхування.
На обох водіїв патрульні склали протоколи.
Читайте також: Суд знову продовжив запобіжний захід Митрополиту Феодосію