Рейдери захопили завод з виробництва маргарину у Черкасах

Рейдери захопили завод з виробництва маргарину у Черкасах
в Новини

Черкаський виробник спеціалізованих жирів і маргаринів “ББФ”, один з найбільших у країні, сьогодні зазнав рейдерського захоплення, інформують Українські новини.

– Вранці на завод увірвалися близько 30 “тітушек”. Ніхто не представлявся, ніяких документів не пред’являв. Побили охорону. Паралізувати роботу підприємства, – йдеться в повідомленні. Керівництво заводу викликало наряд міліції, який розбирається на місці. З постраждалих знімають побої.

За словами співробітника компанії, швидше за все захоплення пов’язане з господарською суперечкою підприємства з банком “Богуслав”. “У судах слухаються справи за боргами перед банком, що виникли в результаті погіршення економічної ситуації в країні. Дійшли до апеляції. Немає жодних судових рішень про позбавлення нас права власності та користування майном, про необхідність звільнити приміщення. За його словами “ймовірно, банк не захотів чекати закінчення судового спору і найняв бандитів”.

Банк “Богуслав” заснований у грудні 2006 року в Києві і контролюється Володимиром Романенко і його дружиною Наталею Вакуленко. Банк займає 117 позицію серед 158 українських банків за обсягами активів. За даними Асоціації українських банків на 1 січня 2015 року, капітал “Богуслава” скоротився на 0,3% – до 194 млн грн. Депозити фізосіб зменшилися на 2% – до 187 млн грн. Зобов’язання збільшилися на 9,5% – до 347 600 000 грн.