У Черкасах ремонтують вулицю Гоголя

в Новини

Упродовж другого тижня на відрізку вулиці Гоголя – від Небесної сотні до Смілянської – тривають дорожні роботи. Тут наразі зняли старе покриття та готують поверхню до укладання нового асфальту. Зокрема, провели підґрунтовку проїжджої частини бітумною емульсією.

Як розповів головний інженер підприємства, яке здійснює реконструкцію вулиці, «Черкаси-Інтерстрой» Олег Олексієнко, площа реконструкції складає 5209 квадратних метрів, а загальна протяжність ділянки становить близько 262 метрів. Асфальт тут укладатимуть у два етапи: спершу – вирівнювальний шар, після чого – верхній шар.

– Для асфальтування цієї вулиці ми використаємо 1 260 тонн матеріалу, товщина нового покриття сягатиме десяти сантиметрів,– сказав фахівець. – Якщо не буде поривів на комунікаціях, ми даємо гарантійний термін 10 років.

За його словами, дорожники на цій вулиці працюють і вдень, і вночі. Для ремонту залучили близько семи одиниць техніки.

Нагадаємо, одночасно ремонтні роботи нині тривають й на вулиці Небесної Сотні та на Хоменка, уздовж бульвару Шевченка та на Сумгаїтській. Дещо раніше дорожні роботи фінішували на Лісовій Просіці та на Самійла Кішки.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

IMG_5483

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли

Добавить комментарий