У Черкасах розіграють кубок олімпійського чемпіона з веслування

в Новини

Завтра, 4 травня, у місті стартує традиційний Кубок області з веслування на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча, інформує “Черкаський спорт”.

Традиційний Кубок області збере у Черкасах кращих веслярів із різних куточків регіону та країни. Спортсмени визначатимуть кращого на кількох дистанціях. За нагороди боротимуться веслярі всіх вікових груп. Судитиме спортсменів кваліфіковане журі на чолі з єдиним олімпійським чемпіоном області Андрієм Хімічем. Змагання стартують о 9-ій ранку на місцевій базі веслування.

 – Спортивна за участю олімпійського чемпіона! У понеділок у Черкасах пройде Кубок області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча – єдиного олімпійського чемпіона Черкащини, який особисто завітає на змагання! Відкриття Кубку – 4 квітня о 9.00 на території ДЮСШ з веслування (Гагаріна, 5). За нагороди боротимуться веслувальники Черкас, Сміли, Умані, Кіровоградської області, – Катерина Коваленко, заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснює управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА разом з Відділенням НОК України в Черкаській області та обласною федерацією веслування на байдарках і каное.