У Черкасах розірвали договір з деякими перевізниками

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

Виконавчий комітет розірвав договори на перевезення пасажирів із перевізниками, які обслуговували маршрути автобусів №4, 5, 7, та 22. Останній день їхньої роботи на цих маршрутах – 18 грудня.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Нагадаємо, нещодавно у коментарі нашим журналістам Віталій Москаленко повідомив, що з перевізниками, які відмовляються встановлювати валідатори, будуть розривати угоди.

 ⁃ Тепер на автобусних маршрутах № 4, 5, 7 та 22 тимчасово працюватимуть інші перевізники. Вони готові покращувати якість перевезення пасажирів та впроваджувати безготівкову оплату за проїзд. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, – йдеться у повідомленні.

З наступного тижня, згідно з рішенням виконавчого комітету, новим перевізником на маршруті №4 буде ПП «Медіт Сервіс», на маршрутах №5, 7 і 22 – ДП ЧАРЗ-АВТО. 

Договір з ними укладуть терміном на 3 місяці. За цей час Департамент житлово-комунального комплексу  Черкаської міської ради повинен провести новий конкурс та визначити  переможців.

 – Перевізники, з якими укладуть тимчасові договори, готові виконувати зобов’язання з покращення пасажирських перевезень у місті та впроваджувати безготівкову плату за проїзд, – сказав в.о. директора департаменту житлово-комунального кмплексу Сергій Отрешко.