У Черкасах розширили перелік людей, які зможуть отримати продуктові набори

У Черкасах розширили перелік людей, які зможуть отримати продуктові набори
в Новини

Відтепер ті жителі Черкас, яким призначено пенсію за віком або інвалідністю у розмірі, що не перевищує півтора прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, також мають право на отримання безкоштовних продуктових наборів для найбільш вразливих категорій містян.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменті соціальної політики ЧМР.

Відповідний проєкт рішення Черкаської міської ради «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 10.11.2017 № 2-2578 «Про затвердження міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023», підготовлений департаментом соціальної політики, підтримали сьогодні під час сесії депутати Черкаської міської ради.

Проєктом рішення передбачено видатки в сумі 5 000 000 грн для придбання у 2023 році 12 500 продуктових наборів для жителів міста Черкаси з числа найбільш вразливих категорій.

– Одночасно, враховуючи попит на таку допомогу у 2022 році, департамент соціальної політики Черкаської міської ради запропонував внести зміни до переліку заходів програми та визначити, зокрема, що право на отримання продуктових наборів мають особи, яким призначено пенсію за віком або інвалідністю у розмірі, що не перевищує півтора прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, – відзначила заступник директора департаменту соціальної політики-начальник управління розвитку соціальної сфери Юлія Ніконенко.

Довідково: станом на 01.01.2023 прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить 2093 грн., відповідно 1,5 прожиткових мінімуми – 3139,5 грн.