У Черкасах стартувала програма «15»

У Черкасах стартувала програма «15»
в Новини

15 жовтня за підтримки Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стартувала Програма «15», яка реалізується в Україні Всеукраїнською Благодійною Організацією «Український фонд «Благополуччя дітей». У Черкасах на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 спільно з спеціалістами різних соціальних та освітніх установ міста Програму розпочато 15 жовтня 2015 року.

Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– У житті кожної людини є безліч тем, які потребують обговорення, проте не завжди є час, умови чи навіть бажання ці теми обговорювати. Але ж вони важливі! І часто від певної інформації чи знань залежать наші стосунки з друзями, родичами, іноді стан здоров’я чи якість життя – розповідає директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Скляренко. – Отже, упродовж 16  зустрічей ми будемо говорити на різні теми, а саме: про те, як спілкуватися з однолітками та дорослими, як знайти взаєморозуміння, не доводити до конфліктів.

Під час цих зустрічей шукатимуть відповіді на запитання:

Що таке кохання?
Що для нас значать життєві цінності? та як ми цінуємо своє здоров’я?
Що означає «вести себе відповідально?»
Як протистояти спокусі спробувати алкоголь та наркотик?
Що таке ВІЛ/СНІД та як захистити себе від них?
Як не стати жертвою насильства?
Що для нас «гідність»?
Чи залежить від нас наше благополуччя?

– Форми роботи зі школярами різні: ми будемо працювати у загальних групах, у окремих групах дорослих та підлітків, тобто окремо групи дівчат, хлопців, чоловіків (батьків) та жінок (матерів). Крім того, ми будемо думати, висловлюватися, керувати власними емоціями, ділитися відчуттями, грати ролі, відстоювати свою позицію, дивитися фільми і обговорювати їх, вносити ініціативи і захищати їх, – зауважила Тетяна Віталіївна і додала: «Буде цікаво і корисно!»

До відома:

Програма передбачає роботу з підлітками та їх батьками з метою створення умов для підвищення якості життя та запобігання поширенню соціально-небезпечних захворювань у громаді, зокрема ВІЛ/СНІД.

Основними завданнями Програми є:

  1. Мотивування учасників на відповідальне ставлення до себе і своїх близьких, до здоров’я та благополуччя;
  2. Підвищення рівня поінформованості учасників про фактори, що впливають на здоров’я і соціальне благополуччя індивідуума, сім’ї, громади;
  3. Формування в учасників життєвих навичок, що підтримують благополуччя;
  4. Ініціювання соціальної активності членів громади.

Довідки за телефонами: 097 774 59 75, 32 91 93, 63 64 24.

Реклама