У Черкасах стартував конкурс фортепіанної музики «Piano Junior»

У Черкасах стартував конкурс фортепіанної музики «Piano Junior»
в Новини

Сьогодні у Черкасах розпочався дводенний I Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс фортепіанної музики «Piano Junior». Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Близько 80 учасників із 12 областей України продемонструють свої вміння у Черкаській дитячій музичній школі №1 ім. М.В. Лисенка. Оцінювати конкурсантів буде професійне журі на чолі з Народним артистом України Юрієм Котом.

«Це непересічна культурна подія для нашого міста. Адже ми вперше приймаємо в себе такий вузькопрофільний музичний конкурс. Це хороша можливість для наших черкаських музикантів не тільки продемонструвати високий рівень знань та умінь, а і ще перейняти досвід у провідних музикантів України. Бажаю всім діткам удачі і натхнення і сподіваюсь», – говорить заступниця міського говорить Анастасія Чубіна.

Загалом же цього року з бюджету виділено майже 8 млн грн на капремонти і поповнення матеріально-технічної бази усіх мистецьких шкіл міста. Крім того, учні цих закладів отримують стипендію міського голови за перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, а викладачі переможців – грошову винагороду. Цього року це 5000 гривень кожному педпрацівникові.