У Черкасах стартував конкурс «Оточи себе красою»

У Черкасах стартував конкурс «Оточи себе красою»
в Новини
Від першого червня в Черкасах стартував загальноміський конкурс «Оточи себе красою». Цього року його проведуть вшосте. Участь у ньому зможе взяти будь-хто охочий, продемонструвавши власний талант та створивши затишок довкола свого балкону, будинку чи офісу. Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 30 вересня 2015-ого року.
– У такий спосіб нам хотілося б заохотити людей до того, аби спільними зусиллями зробити наше місто охайним і привабливим, – розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міської ради Андрій Поліщук. – Під час визначення переможця конкурсна комісія, серед іншого, звертатиме увагу як на оригінальність зелених насаджень, так і на дотримання чистоти й порядку довкола, охайність бордюр, тротуарів, наявність освітлення тощо.
Як і в попередні роки, конкурс проходитиме в чотирьох номінаціях:
1) «Краще оздоблення балкону, вікна»;
2) «Краще облаштування придворової території біля приватного домоволодіння»;
3) «Краще облаштування прибудинкової території багатоповерхового житлового будинку»;
4) «Краще облаштування території перед торгово-офісними та іншими громадськими будівлями».
Заявки для участі в конкурсі із зазначенням адреси об’єкту та фотоматеріалами (зробленими в 2015-ому році) подаються з 1.06.2015 до 30.09.2015 року на адресу департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36, каб. 102,106 або електронною поштою – krasa@rada.ck.ua. Телефон для довідок – 32-57-16.
Детальніше про умови участі в конкурсі можна прочитати ТУТ.
Черкаська міська рада