У Черкасах створять три дезінфекційні групи

У Черкасах створять три дезінфекційні групи
в Новини

Під час сесійного засідання, яке відбулося 19 березня, депутати внесли зміни до Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території м. Черкаси, захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального, воєнного характеру на 2019-2022 роки. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Це дозволить оснащити в Черкасах три додаткові групи для дезінфекції всіма необхідними засобами.

Зокрема, їм закуплять розчини для проведення дезінфекції та засоби індивідуального захисту (захисні окуляри, маски та костюми).

До складу цих груп включать працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Зараз у нас працює бригада радіаційно-хімічного захисту, — зазначив Андрій Анатолійович. — Додатково наші працівники включені до груп для проведення дезінфекції, які працюватимуть у разі потреби. Зауважу: ми не виїжджатимемо здійснювати дезінфекцію після дзвінків із таким проханням за коротким номером «101». Цю роботу здійснюватимемо спільно з департаментом охорони здоров’я та медичних послуг. Вони з’ясовуватимуть, насамперед, чи проживають у будинку астматики, надаватимуть нам рекомендації, яким саме розчином маємо обробляти оселю».

Кошти на оснащення дезінфекційних груп у розмірі 75 тисяч гривень передбачили під час внесення змін до бюджету на позачерговій сесії, яка відбулася 16 березня.

Сьогодні ж обранці підтримали зміни до Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території м. Черкаси, захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального, воєнного характеру на 2019-2022 роки (32 голоси «за»).

За словами директора департаменту фінансової політики Тетяни Харенко, це дозволить тепер здійснити закупівлю необхідних для дезінфекції засобів.