У Черкасах судитимуть поліцейського за 8 фактами корупційних зловживань у справі Кухарчука

У Черкасах судитимуть поліцейського за 8 фактами корупційних зловживань у справі Кухарчука
в Новини

Учора у Черкаському будинку правосуддя мало відбутись слухання справи щодо старшого слідчого слідчого відділу Черкаського відділу поліції ГУНП Юрія Сав’яка. Одразу 8 протоколів про зловживання службовим становищем оприлюднили днями у НАЗК.

Під стіни Будинку правосуддя вийшли представники «Національного Корпусу» та прихильники руху. Слухання стосується подій 9 березня 2019 року, коли під час візиту експрезидента Порошенка, ветерани хотіли поставити запитання про розкрадання в Укроборонпромі. Тоді між представниками Національного Корпусу та поліцією виникла штовханина, яка стала початком цілої низки судів проти Дмитра Кухарчука.

За словами Кухарчука, одним із потерпілих у справі тоді був ексочільник ГУНП Валерій Лютий, а Юрій Сав‘як, будучи його підлеглим, розглядав цю справу, що має серйозні ознаки конфлікту інтересів.

«Це суто політична справа, але тоді мене з побратимами затримували в жорсткій формі, надягнули мішки на голову, поводили себе так, ніби затримали серйозних злочинців. Сав‘як у грубій формі погрожував мене посадити, сьогодні ж сам опинився на лаві підсудних. Хочу сказати, що таким людям не місце у правоохоронних органах, тому прийшов час знімати погони», – прокоментував Кухарчук.

До слова, на судове засідання Юрій Сав‘як не з’явився нібито через стан здоров’я. Наступне слухання відбудеться 16 березня.