У Черкасах судитимуть керівника підприємства за несплату понад 6 млн грн податків

У Черкасах судитимуть керівника підприємства за несплату понад 6 млн грн податків
в Новини

У Черкасах судитимуть керівника підприємства, який ухилився від сплати податків на суму 6,17 млн грн та підроблення офіційних документів.

Про це повідомили в пресслжубі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, директор одного із підприємств, шляхом проведення оборудок з податком на додану вартість та відображенні фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати до бюджету податку на додану вартість в загальній сумі понад 6,17 млн грн, що є великим розміром.

На цей час завдані державі збитки відшкодовано частково – у сумі 6,1 млн грн. З метою стягнення решти суми прокурором пред’явлено позов в інтересах держави.

Санкція ч. 2 ст. 212 КК України (в редакції на час вчинення злочину) передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1 ст. 366 КК України – у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.