У Черкасах судитимуть колишнього працівника поліції за колабораціонізм

У Черкасах судитимуть колишнього працівника поліції за колабораціонізм
в Новини

У Черкасах судитимуть колишнього командира загону № 2 роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області за фактом колабораційної діяльності.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, працівник поліції, будучи обізнаними про факт ведення російською федерацією війни проти України, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, які завдадуть шкоди суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, перебуваючи в Херсоні, добровільно погодився на пропозицію обійняти посаду в незаконному правоохоронному органі «временно исполняющего обязанности заместителя командира батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области» та у подальшому посаду «временно исполняющего обязанности командира отряда специального назначения «Гром» гу мвд херсонской области».

Досудове розслідування здійснювалося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Довідково: санкція ч. 7 ст. 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.