Поширити

У Черкасах система обліку компослуг працюватиме на основі штучного інтелекту

У Черкасах система обліку компослуг працюватиме на основі штучного інтелекту

Черкаси — в трійці міст України, які отримали унікальну можливість впровадити інноваційну систему обліку комунальних послуг на основі штучного інтелекту. 

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Це стало можливим завдяки підписанню меморандуму з німецькою компанією “Diehl” під час Міжнародної виставки-конференції “ReBuild Ukraine”.

Компанія розробила спеціальний продукт на основі штучного інтелекту. Він дозволить аналізувати дані з лічильників тепла, встановлених у будинках, та виявляти різноманітні аномалії. 

Наприклад, система зможе виявити:

  • несанкціоноване споживання тепла;
  • недостатнє опалення приміщень;
  • перевищення норм споживання;
  • проблеми в теплових мережах та інше.

На основі отриманих даних фахівці КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” зможуть вчасно та швидко розв’язати проблеми, пов’язані з системою теплопостачання в місті та покращення її ефективності.

Також читайте: У лісництві на Черкащині вирощують екзотичні лимони, апельсини й банани (ФОТО)

Реклама