У Черкасах триває аварійно-ямковий ремонт доріг

Черкащани просять провести реконструкцію однієї із доріг міста
besplatka_728_90_ukr

Як зазначає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, нині у Черкасах латають ями на дорогах за допомогою рециклера. Про це повідомляє пресслужба міськради.

«У холодну пору року асфальтні заводи не працюють. Однак ліквідовувати ямковість ми можемо за допомогою старого асфальту і осколу. Ми використовуємо кожну погожу днину, щоб зменшити незручності для водіїв від ям на дорогах. Цей спосіб аварійно-ямкового ремонту дуже економний. Тимчасова пломба протримається на дорозі 1-2 місяця. Рециклер дозволяє ремонтувати 30-40 м2 дорожнього покриття в день. Будемо працювати таким чином, доки дозволятимуть погодні умови», — зазначив Олексій Мельник.

За словами комунальника, нещодавно була ліквідована ямковість на вул. Корольова, вул. Залізняка, в районі Нового автовокзалу на вул. Смілянській, на перехресті вул.Нарбутівської і Пацаєва (біля 14-ї школи), вул. Дахнівської (від обласної лікарні до моста), вул. Чорновола  (від просп.Хіміків до ЧШК), на перехресті вул. Чигиринської і вул. Пацаєва та ін. Роботи тривають.

First1

Можливо Вас зацікавить