У Черкасах триває чемпіонат України з кікбоксингу

У Черкасах триває чемпіонат України з кікбоксингу
в Новини

У Черкасах стартував чемпіонат України з кікбоксингу “WAKO” та всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів. Про це повідомляє “Черкаський спорт”

На урочисте відкриття чемпіонату завітали представники обласної та міської влади, тренери, спортсмени, представники Федерації кікбоксингу України  разом з президентом Федерації кікбоксингу України, заслуженим майстром спорту України й суддею міжнародної категорії Ольгою Павленко.

Президент Федерації кікбоксингу України Ольга Павленко, привітавши учасників змагань, вручила спортсменам посвідчення майстрів спорту та  посвідчення  майстрів спорту міжнародного класу.

img_2072

У змаганнях беруть участь більше 300 учасників із 18 областей України.

– Чемпіонат – це можливість потрапити до збірної команди України з кікбоксингу, – розповів головний суддя змагань,  заслужений тренер України та віце-президент Федерації кікбоксингу «WAKO» України, суддя міжнародної категорії , тренер-викладач КДЮСШ «Вулкан» Юрій Зубов. – Вже на сьогодні відомо, що до її складу увійдуть два черкасця, вихованці КДЮСШ «Вулкан»: Роман Щербатюк (поїде до Словенії) та Іван Такаченко (поїде до Греції (Афіни). Загалом, у цьому чемпіонаті   беруть участь 50 черкаських спортсменів.