У Черкасах триває облаштування 26-ти укриттів

У Черкасах триває облаштування 26-ти укриттів
в Новини

Департамент освіти та гуманітарної політики проводить ремонти та облаштування укриттів у 26-ти закладах освіти, серед них: школи, спортивні, культурні та позашкільні заклади.

Про це повідомила заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна.

Нині у місті з 35 шкіл є укриття в 22-х, які облаштовані належним чином.

Анастасія Чубіна зазначила, що деякі школи, які мають сховища, приймають не тільки учнів власних шкіл, але й школярів з тих шкіл, в яких укриттів немає.

“Зараз проводиться колосальна робота. Хочеться, щоб умови були максимально комфортними і безпечними для перебування наших дітей. На це спрямовано з міського бюджету більше 26 мільйонів гривень. Сподіваємося, що до кінця цього року більшість робіт виконаємо. Деякі роботи плануємо на наступний рік”, – додала заступниця міського голови.

Також Анастасія прокоментувала ситуацію щодо Черкаського фізико-математичного ліцею, в якому почали облаштування укриття за грантові кошти.

– Фізико-математичний ліцей, на жаль, не має власного укриття, вони мають лише погріб, який можна використовувати як сховище для 50-ти осіб. За результатами опитування ліцею, вони не бажають навчатися в інших закладах освіти, які мають належні укриття. Тому думаю, що це є певним плюсом, що навчальні заклади вчаться працювати з позабюджетними установами, а не розраховують тільки на бюджет міста, – сказала Анастасія Чубіна.