У Черкасах триває тиждень благоустрою

У Черкасах триває тиждень благоустрою
в Новини

З 8 по 14 квітня у Черкасах триватиме тиждень озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

У Чистий четвер, 13 квітня, відбудеться загальноміський день благоустрою. Кожен охочий може обрати зручну для себе локацію та долучитися до толоки.

Міський голова звернувся до підприємців, представників організацій та установ з проханням прибрати впродовж цього тижня прилеглу біля свого офісу територію, двір поруч із будинком.

«Навіть у складний воєнний час ми повинні дбати про чистоту навколо й пам’ятати, що це наша з вами спільна відповідальність. Упорядкувати територію біля власного дому чи офісу – теж один із проявів патріотизму та любові до рідних Черкас, до нашої найкращої України. Разом зробимо своє місто ще чистішим та красивішим. Вірте в ЗСУ, підтримуйте як тільки можете наших хлопців, любіть Україну», – говорить Анатолій Бондаренко.

У перші ж дні небайдужі містяни відгукнулися на заклик міського голови.

Зокрема, від сухого гілля та сміття розчистили ділянки на вулиці Гагаріна та Остріжному узвозі (колишній Клубний узвіз) поблизу Пагорба Слави й Долини Троянд.

За інформацією комунальників, цього року велику увагу під час весняного прибирання зосереджують у парках, скверах, уздовж набережної Дніпра, де люблять відпочивати жителі й гості нашого міста.