У Черкасах урочисто відкрили балансуючу скульптуру «Висока нота»

в Культура Новини

У День вуличної музики у Черкасах урочисто відкрили балансуючу скульптуру «Висока нота». Автором такого виду мистецтва став столичний скульптор  Олександр Лідаговський.

Нагадаємо, що відповідне рішення щодо встановлення такого елементу благоустрою виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв ще в грудні минулого року. Ініціаторами та спонсорами цього проекту стали місцеві кампанії ТОВ «Сатурн-Холдинг» і ГК «Укравіт» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою.

Щодо самої скульптури, то вона являє собою бронзову фігурку скрипальки висотою 1, 6 м, яка розташована біля Черкаської обласної філармонії. За задумом автора, вона «зависне» між небом та землею, закріплена на тонкому сталевому тросі, натягнутому від філармонії до сталевого опорного стовпа, який виконаний у вигляді скрипкового грифу та смичка.

DSC00444

Як зізнається скульптор, робота над проектом була особливою:

«Хотілося зробити не просто щось просте, а таке, що дійсно буде особливим та привертатиме увагу містян та гостей міста. Щодо роботи, то вона ускладнювалася тим, що відповідні проекти є в інших містах, але у нас фігура розташовується між філармонією і стовпом. Тому тут також важливо було продумати, яку форму матиме стовп, аби і він мав особливий вигляд».

У свою чергу владці області та міста переконують, що відповідна родзинка у Черкасах сподобається містянам, гостям та приверне увагу туристів.

 

DSC00422

DSC00428

 

Можливо Вас зацікавить

Культура
У центрі Черкас створюють серію муралів, присвячених національним героям (ВІДЕО)
Культура
Видання «ВиЧЕрпно» шукає кандидатів на участь у «ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас»
Відео
«Невідоме про відомих»: популярний український автор Макс Кідрук (ВІДЕО)

Добавить комментарий