У Черкасах вакциновано менше 40% освітян — Гаркава

в Новини

Станом на 30 серпня в Черкасах повністю імунізуватися проти коронавірусу лише 34% працівників загальноосвітніх закладів міста Черкаси. Про це в студії «Вичерпно» повідомила заступниця міського голови Марина Гаркава. 

Раніше в МОН анонсували, що новий навчальний рік розпочнеться в звичайному режимі, адже всі області країни перебувають у «зеленій» карантинній зоні. Зазначимо, у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня небезпеки забороняється відвідування шкіл та проведення масових закладів у школах, якщо не вакциновано принаймні 80% працівників. Станом на 27 сервня в Черкаській області було вакциновано 70% працівників освіти. 

«До позначки 80% нам ще вакцинуватись і вакцинуватись. Тобто, в разі чого, черкаські школи можуть перейти на дистанційне навчання», — сказала Марина Гаркава.

Як показує аналіз освітньої діяльності за минулий рік, то дистанційна форма навчання не знатна замінити очну.

«Особливо знижується якість навчання в середніх та старших класах, коли діти вдаються до різних маніпуляцій, а вчитель через екран комп’ютера не може на це повпливати. Тому ми дуже сподіваємось, що більшу частину навчального року діти будуть навчатися в класах», — зазначила заступниця міського голови.

Станом на сьогодні передумов для впровадження дистанційної або змішаної форм навчання немає. Завтра вранці в школах Черкас відбудеться День знань. А вже ввечері, о 17:00, на площі біля Черкаської міської ради влаштують свято «День першокласника».

Детальніше про це та багато іншого дивіться в нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»
Новини
У Чигирині горів будинок