У Черкасах відбудеться «Квартирник на піску»

У Черкасах відбудеться «Квартирник на піску»
в Новини

Черкаський інді-поп гурт «Шутки в сторону» запрошує містян на свій квартирник. Захід відбудеться на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький». «Квартирник на піску» організовують цієї п’ятниці, 25 червня. Початок о 20:00. Про це повідомляють організатори заходу: спільнота Dnipro SUP Team, Stone Rental та Департамент освіти і гуманітарної політики.

«Шутки в сторону» – черкаський акустичний інді-поп гурт. Це четверо студентів, які зібрались разом, щоб стати чимось більшим. Історія гурту почалася нещодавно: колектив створений восени 2020 року. Проте музиканти вже встигли виступити не на одній українській сцені. Склад гурту: Парфенюк Анастасія (вокал, перкусія, тексти), Кривко Любов (вокал, перкусія), Кривко Даніїл (гітара, аранжування), Анатолій Охрименко (бас-гітара).

Вхід на «Квартирник на піску» для всіх охочих вільний, але організатори просять дотримуватися карантинних правил. Захід відбудеться за підтримки Департаменту освіти й гуманітарної політики ЧМР у межах проєкту «Cherkasy SUP Station-Event», що є переможцем конкурсу грантів у галузі культури у 2021 році.

«Квартирник на піску» від гурту «Шутки в сторону» стане останньою вечіркою червня. А вже в липні, обіцяють організатори, черкасці матимуть змогу поринути в міфологічний світ із пиcьменницею Дарою Корній, чий приїзд у Черкаси організовують спільно з ГО «Книжковий маестро», акустичний захід від молодих виконаців, вечір лаундж-музики й кіно просто неба.