У Черкасах відбудеться презентація проекту велоконцепції міста

У Черкасах відбудеться презентація проекту велоконцепції міста
в Новини
У четвер, 25 червня, о 17.00 в приміщенні заводу «ТЕМП» (за адресою: вул. Горького, 27) розпочнеться ІІІ етап роботи над велосипедною концепцією міста Черкаси. Він полягатиме в презентації попереднього варіанту велосипедної стратегії, яка була напрацьована зусиллями робочої групи на двох попередніх воркшопах та після них, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Про це повідомив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища управління планування та архітектури Андрій Поліщук.
– На цьому етапі ми розпочинаємо збір коментарів від жителів міста щодо концепції та її широке обговорення, – зауважив він. – А вже після аналізу зауважень відбудеться остаточне оформлення велосипедної концепції та її підготовку до затвердження. На виході ми матимемо напрацьовану спільними зусиллями програму розвитку велосипедної інфраструктури міста на 2016-2020рр.
Розробка велосипедної стратегії Черкас відбувається за підтримки фахівців Асоціації велосипедистів Києва та Європейської федерації велосипедистів. Раніше представники мерії міста разом із любителями «двоколісних» почали планувати велосипедну мережу й визначилися з основними маршрутами та супутніми заходами з розвитку інфраструктури.
Проект, зокрема, передбачає:
– Проведення супутніх досліджень пов’язаних з розвитком велосипедної мережі;
– План веломережі та створення веломаршрутів;
– Створення рекреаційних веломаршрутів ;
– Створення системи велосипедної навігації;
– Облаштування велопарковок;
– Інформаційно-просвітницькі та промоційні заходи;
– Аналіз ефективності програми.