У Черкасах відбудеться зустріч із письменником Вадимом Денисенком

У Черкасах відбудеться зустріч із письменником Вадимом Денисенком
в Новини

У суботу, 25 березня 2023 року, о 15:00 у Черкаському художньому музеї (вул. Хрещатик, 259) відбудеться літературний вечір українського письменника, доктора історичних наук Вадима Денисенка.

Про це повідомили організатори заходу.

Модерує захід черкаська культурна менеджерка Людмила Фіть, яка поспілкується з автором про його актуальну діяльність і творчість.

Вадим Денисенко — виконавчий директор Українського інституту майбутнього, народний депутат VIII скликання. Доктор історичних наук (дисертація про створення авторитарного режиму Віктора Януковича), співзасновник Еспресо TV, співавтор книги про наріжні закони функціонування політики «Політики не брешуть» та «Як зруйнувати “русскій мір”».

На заході разом з автором гості матимуть змогу обговорити питання виникнення, розвитку та функціонування «русского міра» від часів Івана Грозного до сучасності. Його книга «Як зруйнувати “русскій мір”» — це чи не найперше широке дослідження механізмів самовідтворення «русского міра». Що відбувається в головах росіян зараз? Чому вони не бунтують і чи варто чекати змін в РФ? Чи можливий розвал Росії? На ці та більше питань автор дасть відповідь під час заходу.

Організатори – Черкаський книжковий фестиваль та ГО «Горизонт змін». Вхід – посильний внесок на ЗСУ (збираємо на дрони).