У Черкасах відбувся благодійний спортивний фестиваль «CherІTy-2016»

У Черкасах відбувся благодійний спортивний фестиваль «CherІTy-2016»
в Новини

Всі охочі взяли участь у забігах, естафетах та інших видах спорту дізналися про нього більше у парку “Сосновий бір”, інформує noc-ch.ck.ua

Дорослі здійснили забіги на 2,5, 5 та 10 кілометрів. Діткам також вдалося позмагатися в бігові. Діяли літній лекторій, анімація, кросфіт та аквагрим для дітей, майстер-клас з робототехніки, релакс-зони, гаджет-зона та багато іншого. Захід відбувся за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

«Цікаво, що саме представники ІТ-галузі організували таке грандіозне спортивне свято. Адже зазвичай людей цієї професії не асоціюють зі спортом. Сподіваюся, що об’єднання зусиль ІТ та спорту в такий фестиваль стане не лише гарною традицією Черкас, але й інші міста перейматимуть досвід та долучатимуться до проведення спортивних заходів», – говорить голова відділення НОКУ в Черкаській області Андрій Більда.

Під час фесту також збирали кошти для реалізації громадських проектів. За словами одного з співорганізаторів Анастасії Закопайло, коштів вистачить на два відібраних голосуванням проекти, а саме: «Облаштування доріжок на пляжах для людей з обмеженими можливостями» та «Створення муралів на стінах у місті Черкаси».

Фото Олександра Рибалки