У Черкасах відбувся чемпіонат області з боротьби дзюдо

У Черкасах відбувся чемпіонат області з боротьби дзюдо
в Новини

Чемпіонат області з боротьби дзюдо відбувся у Черкасах. У ньому взяли участь майже півтори сотні юних спортсменів з міста Черкаси та районів області.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

За звання кращих змагалися юніори та юніорки до 21 року та кадети до 18 років.

«Міська влада Черкас навіть під час воєнного стану намагається максимально сприяти розвитку спорту в місті, аби наші діти й молодь росли здоровими, всебічно розвивалися і досягали успіхів у спорті та в житті, – сказав під час урочистого відкриття Юрій Васильович. – Від імені влади та громади нашого міста зичу всім учасникам здоров’я, наснаги та перемоги. І хай якнайшвидше настане наша головна перемога всієї України за свою незалежність і свободу».

Як розповів головний суддя змагань, суддя національної категорії, заслужений тренер України Віктор Король, цього разу участь в обласних  змаганнях беруть 9 команд, загалом більше 100 хлопців та 40 дівчат. Переможці обласних змагань візьмуть участь у тренувальних зборах і поїдуть відстоювати честь Черкащини на всеукраїнському чемпіонаті з боротьби дзюдо, який має відбутися наприкінці лютого у Львові.

«Тут є призери всеукраїнських турнірів та новачки. Звичайно, лідерів видно зразу, але і для початківців будь-які змагання – це нагода рівнятися на кращих, переймати їх досвід, проявляти власну силу духу. На жаль, через повномасштабну війну чимало юних талановитих спортсменів виїхали за кордон і тренуються там. Однак ми тут теж працюємо на результат. Тож хай на татамі переможе сильніший», – сказав Віктор Король.