У Черкасах відкрили відділення вітрильного спорту (ФОТО)

У Черкасах відкрили відділення вітрильного спорту (ФОТО)
в Новини

Сьогодні в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаськоі міської ради презентували відкриття нового відділення вітрильного спорту в КДЮСШ Черкаської міської ради. У ньому будуть займатись 24 дитини. 

Сучасна вітрильна школа навчатиме дітей цьому водному виду спорту. В ході навчання, дітей супроводжуватиме човен супроводу. Велика увага приділятиметься безпеці на воді. Діти обов’язково будуть одягнуті у рятувальні жилети.

Ініціатором створення віддалення стала ГО “Козацькі вітрила”, яку очолює АТОвець Сергій Прядка.

«Було дуже важко і непросто  відкрити вітрильне відділення в Черкасах. Проте ми не опускали руки. Я радий, що ми таки відкрили відділення, проте наша мета, щоб у Черкасах була повноцінна вітрильна школа», – зазначив депутат міськради Сергій Прядка.

4B625E8F-6151-4F34-A79B-35D587522861
Андрій Більда,
голова відділення НОК України в Черкаській області вірить, що завдяки вітрильній школі черкасці заявлять про себе і на чемпіонатах світу.

«Ми маємо свій яхт-клуб, а тепер матимемо і свою вітрильну школу. Я вірю, що скоро у нас з’являтися переможці цих змагань, а згодом і олімпійські чемпіони. Ми зі своєї сторони зробимо все, щоб вітрильний спорт у Черкасах та Черкаській області розвивався», – наголосив Більда.

EAED7A7B-251E-4F83-8481-6E610A71983E
Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна зауважила, що дуже важливо підтримувати і розвивати такі ініціативи:

“Це прекрасна можливість для дітей займатися корисним видом спорту, перебувати на свіжому повітрі, загартовуватися. Ми і надалі підтримуватимемо ініціативи людей, які прагнуть зробити наше місто кращим, а дітей – перспективними спортсменами”.

У Черкаській вітрильний школі діятиме 4 групи. Вже є чимало дітей, які виявили бажання до неї записатися.

FD4E981A-2C7D-44BE-91A7-7C7606BE9071