У Черкасах відкрили художню виставку «Хроніки перемоги» (ФОТО)

У Черкасах відкрили художню виставку «Хроніки перемоги» (ФОТО)
в Новини

Учора в одній із виставкових зал Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відкрилася персональна виставка «Хроніки перемоги» талановитої черкаської художниці, викладачки Черкаської дитячої школи мистецтв ім. Валентина Талаха Ольги Курської.

Ольга поєднує свою роботу із волонтерством: плете маскувальні сітки, «кікімори», проводить безкоштовні майстер-класи. З початку війни створила картини, які відображають опір українців. З-під пензля художниці з’являються й образи тварин, які вижили у вирі війни та вже стали ще одним символом незламності нашої країни.

Всього на виставці представлено 47 робіт.

«Не втомлююсь щодня дякувати всім, хто боронить нашу свободу й Батьківщину. Не втомлююсь повторювати собі та іншим, що кожен із нас тримає свій фронт. Мій фронт – мистецтво, моя зброя – творчість» – з таким гаслом створювала свої роботи художниця.

«Мистецтво зараз – це не просто ліки, але й справжнє «рятувальне коло», що допомагає тисячам українців отримати яскраві та позитивні емоції, які зараз так життєво необхідні кожному з нас», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Виставка діятиме протягом двох тижнів.

Також у Черкасах презентували фотовиставку «Нас весна не там зустріла», яка налічує 25 робіт про життя та побут українських військових. Організаторами заходу є 118 Окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, яка присвятила її Дню Збройних Сил України. Виставку можна відвідати в Будинку культури ім. І. Кулика.