У Черкасах відкрили меморіальну дошку Заслуженому лікарю України

У Черкасах відкрили меморіальну дошку Заслуженому лікарю України
в Новини

У Черкаській обласній лікарні відкрили барельєф Анатолію Фесуну. Про це у коментарі “Вичерпно” повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Анатолій Іванович – видатний хірург, Заслужений лікар України, за роки своєї професійної діяльності провів понад 2000 успішних операцій. Пройшов шлях від головного лікаря дільничної лікарні до керівника Черкаської обласної лікарні, яку очолював з 1984 до 2003 року.

На відкритті були присутні колеги, друзі та рідні Анатолія Івановича.

«Анатолій Іванович – це епоха не тільки розвитку Обласної лікарні, а й загалом медицини Черкаської області. Я дуже вдячний цій людині, бо він був дійсно порядною людиною, фахівцем, професіоналом. Він завжди стояв горою за Обласну лікарню і весь колектив був за ним як за кам’яною стіною. Сьогодні знакова подія, і я переконаний, що цей барельєф буде як оберіг, як захист нашої лікарні» – повідомив очільник Обласної лікарні Віталій Шило.

Директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та син Анатолія Івановича Ігор Фесун додав, що батько насправді вклав багато сил в розвиток Обласної лікарні: «Дякую за таке вшанування і повагу до пам’яті батька. Впевнений, що найближчим часом Обласна лікарня стане не менш потужною, ніж тоді і нею пишатимуться не тільки в нашій області».

За значний внесок у розвиток медицини Черкащини Анатолій Фесуну відзначений високими нагородами – орденом «За заслуги» III ступеня, медаллю «За доблесну працю». У березні 2011 року вже посмертно Черкаська міська рада нагородила Анатолія Івановича пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» ІІІ ступеня.