У Черкасах відкрили першу STEAM-лабораторію

У Черкасах відкрили першу STEAM-лабораторію
в Новини

Учора в Черкасах відкрили першу в місті STEAM-лабораторію на базі гімназії №9. Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Облаштовано її за рахунок державного та міського бюджету. Тепер діти зможуть реалізовувати свої проєкти з робототехніки різних рівнів на основі наборів LEGO, Arduino, Roborobo, Rev Robotics, з ракетомоделювання, 3Д-моделювання, прототипіювання власних проєктів на різних платформах. Вони зможуть попрактикуватись на лазерному верстаті з цифровим керуванням, 3Д-сканері, попрацювати з 3Д-окулярами тощо.

Возможно, это изображение (4 человека)

– Я пам’ятаю кабінет, в якому нині облаштовано цей надсучасний освітній центр, ще 20 років тому. Тоді ми і мріяти не могли про таке високотехнологічне навчання. Нині ж наші учні займають перші місця на міжнародних конкурсах з робототехніки, демонструють високий рівень знань і вмінь у галузі новітніх технологій, дивують своїми винаходами та науково-технічними ідеями. Це дає привід пишатись нашими освітянами та вихованцями, адже в цій сфері Черкаси йдуть далеко попереду серед багатьох інших міст країни. Великою мірою таких результатів вдалося досягнути завдяки ентузіазму та наполегливості наших педагогів, – каже Анастасія Чубіна.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)