У Черкасах відзначатимуть День корейської кухні

в Дозвілля, Новини

17 квітня 2015 року о 17:00 в ТРЦ «Любава» відбудеться День корейської кухні. Організатор свята Всеукраїнська молодіжна організація обіцяє захоплюючу подорож у світ корейської культури.Без-имени-1

“Для всіх, хто хоче познайомитися з таємничою східною культурою та стравами, вас чекає майстер-клас з приготування традиційної корейських ролів – Кімпаб, а також дізнатися про секрети приготування інших корейських страв. Майстер-клас буде проводити досвідчений кулінар, який навчився цьому мистецтву безпосередньо у Кореї.
Також Корея є країною яка славиться своєю музичністю, тому гості заходу зможуть насолодитися яскравими танцями в модному сучасному стилі k-pop, який отримав визнання в усьому світі. Музичні виступи готують для вас гості з Києва та кавер група з Черкас”, – інформує ТРЦ “Любава”.

Усі бажаючі матимуть змогу зробити фото біля моделі одягненої в традиційний корейський одяг, і залишити для себе частку незабутньої культури Кореї.

Гості заходу зможуть дізнатися про курси корейської мови та корейської кулінарії, які проводяться у нашому місті, а також зареєструватися для участі у Міжнародному молодіжному таборі WorldCamp 2015, який відбуватиметься у місті Києві з 26 по 30 квітня 2015 року.