У Черкасах виклали карту України з маків (ФОТО)

в Новини, Освіта і наука, Суспільство, Фото

Сьогодні в День пам’яті та примирення в Черкаській гімназії №9 імені О. М. Луценка виклали карту України з маків, вшанувавши таким чином героїв Другої світової війни. Флешмоб проводився за участі директора школи Ірини Топчій, вчителя історії Андрія Стецюка, школярів та кадетів-першачків.

Також гостем урочистого заходу став очільник Черкаського відділення НОК України Андрій Більда.

Флешмоб у гімназії №9 розпочався зі слів вчителя історії Андрія Стецюка, який коротенько розповів про Другу світову війну.

Після цього до всіх присутніх звернулися директор школи Ірина Топчій та Андрій Більда.

template8

template6template4template2

– Я навчаюся в історичному класі, тому для мого класу це дуже важливе дійство. Ми завжди вшановуємо пам’ять, проводимо різні урочисті заходи, і саме ця акція була  на рахунок пам’яті минулого та світлої віри в майбутнє. Наше покоління має пам’ятати страшну світову війну, – поділилася враженнями учениця Аліна Нєжинська.

template

– Мак – це символ пам’яті загиблих на війні. Таким чином ми вшанували загиблих на війні та всіх тих, хто визволяв наші землі від загарбників, – сказала першокласниця Оля Пасєка.

template10

У школі для всіх учнів на інформаційній дошці розміщено основні факти про Другу світову війну і банер “Пам’ятаємо та перемагаємо”.template7