У Черкасах викрили торговця нелегального алкоголю

У Черкасах викрили торговця нелегального алкоголю
в Новини

У ході проведення загальнодержавної операції «Акциз-2015», оперативні співробітники фіскальної служби області викрили місцевого громадянина, який підпільною здійснював торгівлю фальсифікованими лікеро-горілчаними виробами. Під час перевірки у нього виявили партію фальсифікованого алкоголю на суму 41,5 тис грн. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Черкаській області.

Для маскування протиправної діяльності тіньовий ділок використовував гаражне приміщення автокооперативу, де зберігав незаконно виготовлені горілку та коньяк. Аби перевозити фальсифікований алкоголь до кінцевого споживача використовував переважно власний автомобіль.

У ході проведення санкціонованих обшуків гаражного приміщення та автотранспортного засобу було виявлено готову до реалізації продукцію – 83 п’ятилітрові пластикові пляшки, заповнених водно-спиртовою сумішшю прозорого кольору та рідиною коричневого кольору з характерним запахом спирту. В результаті – всю партію фальсифікованого алкоголю разом з автомобілем вартістю 100 тис грн. вилучено з незаконного обігу, про що складено відповідний протокол.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.