У Черкасах випустять ексклюзивні листівки, що допоможуть знайти дім безпритульним котикам

У Черкасах випустять ексклюзивні листівки, що допоможуть знайти дім безпритульним котикам
в Новини

Волонтери придумали, студенти – намалювали, а «айтішники» допомогли листівкам побачити світ. У такій співпраці у Черкасах народився проект «Котики люблять вас! Любіть котиків!». Такі написи розміщено на всій серії благодійних листівок, приурочених до Всесвітнього дня котів – кошти від продажу яких підуть на лікування, харчування і пошук нового дому для безпритульних тварин.

Листівки, з любов’ю створені студентами, зображують напрочуд милих котиків і  кумедні або філософські написи на кшталт «Я люблю тебе і поїсти», «Дім там, де кіт» – тому, безсумнівно, стануть дуже приємним  і справді  унікальним подарунком для коханих та друзів – і не лише у День котів.

Акцію втілили  спільно Черкаський обласний благодійний фонд «Життя», Черкаський державний технологічний університет та «Громадська спілка «Черкаси ІТ кластер».

27 лютого, напередодні Всесвітнього дня котів, відбудеться презентація проекту і серії випущених листівок – за участю всіх ініціаторів проекту, студентів-авторів унікально милих листівок та котика Панди, що готовий засвідчити, наскільки бездомні тварини здатні любити людей, та наскільки життєво важливі для бездомних тварин подібні проекти допомоги.

Презентація відбудеться о 15-00 у книгарні «Буквиця» (Хрещатик-сіті, 2 поверх).