У Черкасах визначили володарку найкращого віночка та найсучаснішого козаченька

в Новини
У Черкасах відбувся традиційний фестиваль «Барвисті віночки». Більше сотні учасників свята демонстрували свої віночки, оригінальні образи, грали в ігри, малювали на асфальті, танцювали, прикрашали себе патріотичними малюнками. Троє дівчаток перемогли у конкурсі на кращий віночок в номінаціях «весняний», «Богданівський» та «креативний». Також трьох хлопців відзначили за найсучасніші українські образи. Визначили й володарку найдовшої коси, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Переможці отримали подарунки – набори для подальшого розвитку їхньої творчості. Організатори свята: депутат Черкаської міської ради Оксана Мелікова та Зразкова художня студія «У колі друзів» Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру (керівник студії Леся Побиванець).
– Приємно, що з кожним роком учасників стає все більше, а фестиваль – все масштабнішим, – зазначає Оксана Мелікова. -Дівчатка готуються дуже старанно, плести віночки їм допомагають мами та сестрички. Сучасні маленькі козаченьки також виглядають стильно. Тож обрати переможців було дуже складно. Усі дітки – чарівні та неповторні. Добре, що діти знають, що віночок –  то символ перемоги, щастя, успіху, миру, сонця, молодості. Такі конкурси допомагають всім нам ще раз пригадати наші українські звичаї та традиції, а дівчаткам – продемонструвати красу українського віночка. Обов`язково продовжуватимемо традицію цього фестивалю. Сподіваюся, що восени дівчатка порадують ще більш оригінальними віночками – з різнобарвного листя, калини, живих квітів та фантазії наших умілих мамочок-майстринь. Дякую всім, хто долучився до нашого весняного фестивалю віночків!