У Черкасах влаштували генеральне прибирання перед Великодніми святами

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

22 квітня в Черкасах оголосили Днем благоустрою: усі охочі могли «озброїтися» рукавичками та прибрати територію поруч зі своїм будинком.

Наводити порядок у місті вийшли й працівники структурних підрозділів та представники депутатського корпусу. Міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своїми заступниками долучився до роботи на історичному цвинтарі між вулицями Пушкіна та Благовісною.

Поза тим, спільними силами сьогодні наводили лад одночасно на понад десяти міських локаціях: набережній Дніпра, узбіччях уздовж вулиці Одеської та Лесі Українки, вулиці Байди Вишневецького та Оборонну, «причепурили» схили на Гагаріна та Припортовій, а ще – розчистили від сміття в лісовому масиві за магазином «Лісовий» до прибережної смуги.

Усе сміття, зібране в місцях загального користування, вивезе спеціалізована техніка, яку забезпечує міська влада.

Нагадаємо, в Черкасах із 29 березня триває весняний місячник із благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. Участь у ньому беруть комунальні підприємства, ОСББ, управлінські компанії, небайдужі черкасці, представники приватних підприємств, установ і організацій.

Про це інформує пресслужба міськради

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців