У Черкасах волонтерські організації зможуть отримати фінансову підтримку з бюджету

У Черкасах волонтерські організації зможуть отримати фінансову підтримку з бюджету
в Новини

У Черкасах планують підтримати заходи інститутів громадянського суспільства, спрямовані на допомогу Збройним силам України. Відповідні зміни до міської програми «Турбота» затвердив виконавчий комітет, інформує пресслужба ЧМР.

Як пояснила заступниця директора Департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко, пропонується запровадити конкурс проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади. Йдеться про заходи для залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України. Порядок та умови проведення такого конкурсу затверджені постановою Кабміну від 12.10.2011 № 1049. Конкурс планується провести в електронному вигляді.

«Таким чином, ті організації, які пройдуть електронний відбір і переможуть у конкурсі, отримають підтримку з міського бюджету, щоб ще ефективніше допомагати ЗСУ. Пропонуємо спрямувати на цей захід 500 тисяч гривень», – зазначила Юлія Ніконенко.

Так, 10 громадських організацій зможуть отримати по 50 тисяч гривень на реалізацію програм допомоги захисникам.

«Черкаська міська влада усвідомлює важливість волонтерського руху для наближення перемоги України. Тому ми і надалі надаватимемо усебічну підтримку нашим волонтерам», – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

За ці зміни до програми «Турбота» ще мають проголосувати депутати міської ради.