У Черкасах вперше відбулись змагання роботів

У Черкасах вперше відбулись змагання роботів
в Новини

Змаганням роботів завершили відпочинок у літньому таборі “ЛЕГО-КЕМП” учні п’ятих та шостих класів 9-ої гімназії Черкас. Такий захід у цьому закладі організували вперше, розповіла тренерка та вчителька початкових класів Тетяна Демченко, повідомляє “Суспільне“.

Жінка розповіла, що протягом п’яти днів школярі програмували роботів, виконувати певні завдання та готували презентації проєктів на тему “Місяць”. 18 червня презентували результати своєї роботи.

Учасниця однієї із команд табору Анна Чижик розповідала, що над створенням та програмуванням робота працювали чотири дні:

“Він мав зробити всього три місії – опустити батарею, блок та опустити чотири кола. Місій було багато, але ми зробили лише три”.

0093e7ee04b8fa79

Серед завдань, які мали виконати учні, – презентація проєкту на тему “Місяць”. Вчителька початкових класів Тетяна Демченко пояснила тему детальніше:

Проблеми були різні, одні пов’язані із водою, інші – з енергією, ґрунтом, тобто різноманітні теми, які діти відшукали і вирішення яких вони могли запропонувати”.

Школяр Костянтин Філоненко поділився, що його команда взялася за вирішення проблеми із харчуванням:

“Ми розкрили тему з позиції, що доведеться робити, що їсти без доставки із землі. Запропонували три кроки для вирішення цієї проблеми. Перший крок — створити ферму овочів під куполом, друге – почати синтезувати м’ясо, останній крок – створити ферму з умовами для худоби”.